درب های آپارتمانی

خانه خدمات درب های آپارتمانی

طراحی، اجرا و نصب درب

درب های ساختمانی همیشه بخش مهمی از آپارتمان مسکونی یا محل کار هستند، درب ورودی ساختمان عمدتاً برای حفظ حریم خصوصی و شخصی و مهم تر از همه، برای افزایش امنیت و حفاظت در برابر عوامل بیرونی و ورود سارقین استفاده می شود.

تنوع محصولات درب های ساختمانی در بازار بسیار زیاد است. این درب ها از متریال های مختلف ساخته می شوند و هر یک از ویژگی ها و خصوصیات متفاوتی دارد و برای یک کاربرد، مناسب هستند.

یکی از پر طرفدارترین متریال برای ساخت درب های ساختمانی، چوب می باشد. درب های چوبی عمدتاً به دلیل ظرافت و زیبایی خاص که دارند نسبت به درب های فلزی برای محیط داخل ساختمان ترجیح داده می شوند.

آمار تولید و فروش درب های ساختمانی نشان داده است که آمار خرید درب های چوبی برای نصب در ورودی آپارتمان ها و محیط داخل ساختمان های اداری از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده است.

استفاده از درب های ساختمانی چوبی به عنوان عایق حرارت و صوت در ساختمان رواج دارند. استفاده از پانل های چوبی مرغوب با طرح و رنگ متفاوت تا سال‌های طولانی در مکان باقی خواهند ماند.

فناوری هایی که در سال های اخیر برای تولید درب های ساختمانی چوبی مجهز به فناوری هوشمند و ضد سرقت ارائه شده است، این محصولات را از دسترس سارقین خارج کرده است. در نتیجه، خرید و نصب آنها برای ساکنین خانه اهمیت زیادی دارد.

سوالی دارید؟
امروز با ما تماس بگیرید!

02177707204

info@woodstoone.ir

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم